header image

O firmie

O firmie Sat-Tom Bytom

Od lat zajmujemy się instalacją, modernizacją, konfiguracją oraz serwisem następujących systemów:

Instalacje antenowe satelitarneInstalacje antenowe

Projektujemy i montujemy od zera, a także modernizujemy istniejące już instalacje antenowe satelitarne niezbędne do dobioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Konfigurujemy całą instalację według indywidualnych życzeń użytkownika. Do montażu anten wykorzystujemy sprawdzony sprzęt renomowanych producentów, co przekłada się na bardzo dobrą jakość odbieranego sygnału. Instalacje antenowe Sat-Tom Bytom to gwarancja instalacji najlepszej jakości.

monitoringMonitoring przemysłowy (CCTV)

Zakładamy lub modernizujemy systemy monitorngu wizyjnego a także szeroko pojętej telewizji przemysłowej. Instalujemy podstawowe systemy monitoringowe domów i małych sklepów, jak również rozbudowane systemy monitoringowe dla instytucji, osiedli mieszkaniowych, zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, hoteli i centrów handlowch. Wykonywane przez nas istalacje wyróżnia doskonałe działanie oraz estetyczne wykonanie calej instalacji.

domofony wideodomofonyDomofony Wideodomofony

Oferowane przez nas systemy domofonowe i wideodomofonowe skutecznie zwiększają wygodę i bezpieczeństwo. Montujemy domofony i wideodomofony zarówno dla prywatnych posesji, jak i współdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, a także deweloperów i wielu innych. Domofony i wideodomofony to aktualnie najpopularniejsze zabezpieczenie się przed niechcianymi gośćmi.  

Systemy Alarmowe

W celu zwiększenia bezpieczeństwa swojego domu i rodziny, lub też sklepu, zakładu albo działki instalacja alarmu jest wręcz podstawą. Wielofunkcyjne systemy alarmowe są idealnym sposobem ochrony siebie i swojego mienia przed nieproszonymi gośćmi. Rodzaj instalacji alarmowej dostosowujemy do położenia, jak i przeznaczenia ochranianego budynku. W naszej ofercie posiadamy wiele systemów alarmowych które można skonfigurować do swoich indywidualnych potrzeb. 

Doradzamy w zakresie wyboru elementów potrzebnych do konkretnej instalacji.
Do naszych klientów należą klienci indywidualni, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, instytucje,
firmy oraz właściciele prywatnych nieruchomości

Szeroki wachlarz usług a także indywidualne podejście do każdego zlecenia daje możliwość podłączenia instalacji w jeden system oraz jedna gwarancje na niezawodność . Sat-Tom głównie swe usługi kieruje do okolic miasta Bytom między innymi do Katowic, Świętochłowic, Rudy Ślaskiej, Piekar Śląskich, czy Siemianowic Śląskich jednakże nie tylko jeśli jesteś zainteresowany systemem alarmowym, monitoringu, zbiorczymi instalacjami satelitarnymi, ustawieniem anteny dzwoń pod numer 507120772 lub skorzystaj z innej opcji kontaktu klikając TUTAJ